Apaszki i szaliki

Kobiecy strój nie byłby kompletny bez dopełnienia odpowiednimi dodatkami takimi, jak dopasowana torebka, kolorowy naszyjnik, buty czy zawiązana artystycznie na szyi chusta. Jednym z częściej wykorzystywanych dodatków jest apaszka, czyli efektowna kolorowa chustka wykonana z lekkich tkanin, której celem nie jest zapewnianie ciepła, lecz pełnienie roli elementu dekoracyjnego
Oczywiście apaszka damska odpowiednio dobrana do marynarki czy kurtki będzie też chronić przed chłodnym powiewem wiatru podczas pobytu na powietrzu. Ale w przeciwieństwie do klasycznych szali to dodatek o charakterze ozdobnym, zakładany również podczas pobytu w pomieszczeniach.

W naszej kolekcji znalazły się modne apaszki z lekkich tkanin wiskozowych, które dzięki szerokiej gamie kolorystycznej mogą być dopasowane do każdego rodzaju zestawienia odzieżowego. Stylowa apaszka to piękne dopełnienie bluzki z dużym dekoltem, ale również sukienki i t-shirtu, jeśli będzie efektownie przewiązana. Dla pań doceniających modny w ostatnich latach styl vintage w kolekcji znalazły się modele apaszek o intensywnej kolorystyce, w kwiatowych wzorach typowych dla połowy ubiegłego wieku. Apaszka z wiskozy jest nie tylko efektowna, lekka i łatwa do dekoracyjnego udrapowania, ale też wygodna do prania czy suszenia. posiadanie kilku takich dodatków pozwala na tworzenie wielu ciekawych stylizacji z posiadanych ubiorów, a poprzez dodatek czerwonego czy niebieskiego koloru kreowanie całkiem nowego designu.

Modna apaszka podobnie, jak inne dodatki odzieżowe w szerokim wyborze, umożliwia nie tylko efektowne uzupełnianie stroju, ale też jego całkowitą odmianę, dzięki czemu w kilka chwil i niewielkim kosztem można przygotować nowy strój na niespodziewaną okazję.
Strona:
 1. 1
 2. 2
Rozmiar
 1. Uni
Kolor
 1. Szary ciemny
 2. Niebieski
 3. Ecru
 4. Beż jasny
 5. Bordo
 6. FUKSJA
 7. BORDO_PRINT_GEOMETRYCZNY
 8. CZARNO-BIALY
 9. ZLOTY
 10. NIGHT_BLUE
 11. ROZOWY
 12. ZOLTY
 13. GRAFIT
 14. BEZOWY
 15. CZARNO_ZLOTY
 16. ROZ_JASNY_PRINT
 17. CZERWONY
 18. TURKUS
 19. GRANAT
 20. NIEBIESKI
 21. CZARNY
 22. ROZ
 23. SZARY
 24. BEIGE
 25. PURPLE
 26. BRAZOWY
 27. Błękit
 28. ZIELEN
Pokaż mniej Pokaż więcej
Cena
0 zł 80 zł 0 zł to 80 zł
Strona:
 1. 1
 2. 2