Modne naszyjniki z kolekcji wiosna / lato

Dodatki odzieżowe to element stylizacji, który wpływa na całość kobiecego stroju. A bez biżuterii wiele pań nie wychodzi z domu uważając, że tylko kompletny zestaw elementów decyduje o ich nienagannym wyglądzie. Do takich dodatków zalicza się biżuteria, a szczególnie naszyjniki.
Dostępne w naszej kolekcji to przykład wyjątkowo nowoczesnego spojrzenia na projektowanie ozdób, z wykorzystaniem nie tylko bardziej dostępnych materiałów, ale też efektownych, przyciągających uwagę kolorów i wzorów. Materiały to nie tylko tradycyjne druty i łańcuszki, ale też kolorowe przywieszki ze wstążek ze słodkimi kokardkami. Każdy naszyjnik w kolekcji jest indywidualnym, niepowtarzalnym projektem, który doskonale uzupełni strój zarówno podczas oficjalnych wyjść, jak i ten codzienny.

Kluczem odpowiedniego doboru jest kolorystyka i układ elementów kompozycji, dzięki którym można dopasować odpowiedni wzór biżuterii do delikatnej skromnej sukienki, jak i do bardziej dekoracyjnych zestawień. Niebieski naszyjnik to świetny dodatek do gładkich wzorzystych strojów w tej samej tonacji barwnej, albo do białych lub czarnych bluzek i sukienek. Modele bardziej kolorowe będą komponować się z jednolitymi strojami, bez dodatkowych elementów we wzory.

Do wyboru jest wiele ciekawych propozycji do każdego rodzaju ubioru - zarówno dla pań, które naszyjnik traktują jako element dominujący, jak i dla tych, które tworzą z niego subtelny detal ozdobny. Artystyczna biżuteria może być doskonałym dopełnieniem modnego stroju pod warunkiem jej odpowiedniego doboru. Nasza zróżnicowana kolekcja taki wybór umożliwia każdej elegantce.
Sortuj według
Ukryj filtry
Rozmiar
  1. Uni
Cena
0 - 60 zł  zł  zł
Ukryj filtry
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4