Modne naszyjniki z kolekcji jesień/zima 2018

Dodatki odzieżowe to element stylizacji, który wpływa na całość kobiecego stroju. A bez biżuterii wiele pań nie wychodzi z domu uważając, że tylko kompletny zestaw elementów decyduje o ich nienagannym wyglądzie. Do takich dodatków zalicza się biżuteria, a szczególnie naszyjniki.
Dostępne w naszej kolekcji to przykład wyjątkowo nowoczesnego spojrzenia na projektowanie ozdób, z wykorzystaniem nie tylko bardziej dostępnych materiałów, ale też efektownych, przyciągających uwagę kolorów i wzorów. Materiały to nie tylko tradycyjne druty i łańcuszki, ale też kolorowe przywieszki ze wstążek ze słodkimi kokardkami. Każdy naszyjnik w kolekcji jest indywidualnym, niepowtarzalnym projektem, który doskonale uzupełni strój zarówno podczas oficjalnych wyjść, jak i ten codzienny.

Kluczem odpowiedniego doboru jest kolorystyka i układ elementów kompozycji, dzięki którym można dopasować odpowiedni wzór biżuterii do delikatnej skromnej sukienki, jak i do bardziej dekoracyjnych zestawień. Niebieski naszyjnik to świetny dodatek do gładkich wzorzystych strojów w tej samej tonacji barwnej, albo do białych lub czarnych bluzek i sukienek. Modele bardziej kolorowe będą komponować się z jednolitymi strojami, bez dodatkowych elementów we wzory.

Do wyboru jest wiele ciekawych propozycji do każdego rodzaju ubioru - zarówno dla pań, które naszyjnik traktują jako element dominujący, jak i dla tych, które tworzą z niego subtelny detal ozdobny. Artystyczna biżuteria może być doskonałym dopełnieniem modnego stroju pod warunkiem jej odpowiedniego doboru. Nasza zróżnicowana kolekcja taki wybór umożliwia każdej elegantce.
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Rozmiar
 1. Uni
Cena
0 zł 80 zł 0 zł to 80 zł
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5