Naszyjniki

Dodatki odzieżowe to element stylizacji, który wpływa na całość kobiecego stroju. A bez biżuterii wiele pań nie wychodzi z domu uważając, że tylko kompletny zestaw elementów decyduje o ich nienagannym wyglądzie. Do takich dodatków zalicza się biżuteria, a szczególnie naszyjniki.
Dostępne w naszej kolekcji to przykład wyjątkowo nowoczesnego spojrzenia na projektowanie ozdób, z wykorzystaniem nie tylko bardziej dostępnych materiałów, ale też efektownych, przyciągających uwagę kolorów i wzorów. Materiały to nie tylko tradycyjne druty i łańcuszki, ale też kolorowe przywieszki ze wstążek ze słodkimi kokardkami. Każdy naszyjnik w kolekcji jest indywidualnym, niepowtarzalnym projektem, który doskonale uzupełni strój zarówno podczas oficjalnych wyjść, jak i ten codzienny.

Kluczem odpowiedniego doboru jest kolorystyka i układ elementów kompozycji, dzięki którym można dopasować odpowiedni wzór biżuterii do delikatnej skromnej sukienki, jak i do bardziej dekoracyjnych zestawień. Niebieski naszyjnik to świetny dodatek do gładkich wzorzystych strojów w tej samej tonacji barwnej, albo do białych lub czarnych bluzek i sukienek. Modele bardziej kolorowe będą komponować się z jednolitymi strojami, bez dodatkowych elementów we wzory.

Do wyboru jest wiele ciekawych propozycji do każdego rodzaju ubioru - zarówno dla pań, które naszyjnik traktują jako element dominujący, jak i dla tych, które tworzą z niego subtelny detal ozdobny. Artystyczna biżuteria może być doskonałym dopełnieniem modnego stroju pod warunkiem jej odpowiedniego doboru. Nasza zróżnicowana kolekcja taki wybór umożliwia każdej elegantce.
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
Rozmiar
 1. Uni
Kolor
 1. Szary ciemny
 2. Beż jasny
 3. Koral
 4. Bordo
 5. FUKSJA
 6. NIEBIESKI_JASNY
 7. Srebrny
 8. ZLOTY
 9. ZIELEN_JASNA
 10. GOLD
 11. NIGHT_BLUE
 12. NAVY_BLUE
 13. CZARNO_SREBRNY
 14. CZARNO_ZLOTY
 15. CZERWONY
 16. TURKUS
 17. SREBRNY
 18. NIEBIESKI
 19. CZARNY
 20. ROZ
 21. MULTIKOLOR
 22. SZARY
 23. BEIGE
 24. ROSE
 25. Złoty
 26. STONE_BLUE
 27. ZIELEN
 28. ZIELONY
 29. JASNY_ROZ
Pokaż mniej Pokaż więcej
Cena
0 zł 70 zł 0 zł to 70 zł
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5